خانه درباره ما

درباره ما

توسط حمیدرضا اردکانی

درباره کوچنورد | هدف کوچنورد

مهم نیست زیاد سفر می‌کنید یا کم، حرفه‌ای هستید یا آماتور، مهم اینه سفر و دوست دارید. سایت کوچنورد برای همه است، مخصوصا شماهایی که عاشق سفر کردنید و ازش لذت می‌برید.

فرقی نداره سبک سفرتون چیه، هیچ‌هایک، کوله‌گردی، سفر با دوچرخه یا هر سبک دیگه‌ای؛ توی کوچنورد می‌تونید ترفندها و روش‌های باحال و کارآمدی یاد بگیرید که همه جا به دردتون بخوره.

برای مثال، تصور کنید با همسفراتون خیلی اتفاقی از مسیر اصلی خارج میشید و توی یک محیط جنگلی گم میشید. هیچکدومتون مسیر و بلد نیست! اینجاست که تکنیک‌های بقا در طبیعت مثل جهت‌یابی، ساخت سرپناه، درست کردن آتش، پیدا کردن آب تمیز و خیلی چیزهای دیگه، زندگی شما و همسفراتون و نجات میده.

کوچنورد این امکان و راه‌اندازی کرده تا راحت بخونید، ببینید و یاد بگیرید تا در شرایط سخت یا بخصوصی، بتونید اوضاع رو به بهترین شکل ممکن کنترل کنید و به بهترین حالت از سفرتون لذت ببرید.

هدف کوچنورد فعالیت، آموزش، اطلاع رسانی و بالا بردن اطلاعات علاقمندان در زمینه توریست و گردشگری است. محتوای سایت، توسط تیم کوچنورد از منابع انگلیسی ترجمه، ویرایش و به اشتراک گذاشته میشه. اگر می‌خواید در این مورد و درباره ما بیشتر بدونید، صفحه‌ی شرایط و ضوابط کوچنورد و حتما بخونید و بدونید که چطور کپی رایت رو حفظ می‌کنیم.

 

یادتون باشه، می‌تونید از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتون رو با ما در میون بذارید.

لوگو کوچنورد